Menu

Rzecznik prasowy

Praca rzecznika prasowego wymaga szybkich reakcji i sprawdzonych informacji możliwie z jak największej liczby źródeł. Monitora śledzi dla Ciebie wydarzenia medialne przez całą dobę, ze wszystkich źródeł w mediach online i w sieciach społecznościowych.

Dodatkowo, przejrzysta i szczegółowa analiza i pomiarów danych w czasie rzeczywistym zapewniają informacje zwrotne na temat Twojej pracy.

„Monitora od razu przekazuje informacje o artykule, dzięki czemu mam przewagę informacyjną, ponieważ zwykle to ja jako pierwszy dowiaduję się zarówno o dobrych, jak i o złych wiadomościach…”

Jan Řezáč, Rzecznik prasowy MALL.cz

Jestem zainteresowany/a
Wypróbuj monitoring dostosowany
do potrzeb
rzeczników prasowych
Monitoring w czasie realnym

Bądź o krok przed konkurencją! W przypadku ważnych wieści, Monitora wyśle ​​Ci powiadomienie SMS maksymalnie do 5 minut od opublikowania nowej wiadomości w mediach internetowych. W przypadku informacji, które mogą poczekać do rana, wystarczy sprawdzić przygotowane dla Ciebie podsumowanie dnia.

upozornění
Powiadomienia SMS

Zapobiegaj rozpowszechnianiu się negatywnych wiadomości i tzw. fake newsów. Monitora wyśle Ci powiadomienie SMS, za każdym razem gdy ktoś opublikuje artykuł, w którym wypowie się negatywnie na temat Twojej firmy, marki, produktu czy też członka zarządu. Dzięki temu możesz natychmiast zareagować i złagodzić skutki takiego artykułu.

Treść w kontekście

Kontekst jest tak samo ważny dla firmy Monitora, jak dla Ciebie. Z tego powodu wyślemy Ci artykuły wraz ze zdjęciami. Otrzymasz nie tylko stronę tytułową, ale także strony poprzedzające i następujące po Twoim artykule. Abyście Ty i Twoi klienci niczego ważnego nie przegapili.

Przejrzyste raporty i analizy

Wreszcie raporty, które naprawdę każdy może zrozumieć. Przejrzyste tabele, wykresy, diagramy i infografiki można łatwo udostępniać współpracownikom, przełożonym czy klientom, którzy wykorzystują je jako dokumenty do dalszej pracy.

Aplikacja mobilna

Dzięki naszej aplikacji na telefony komórkowe masz zawsze pod ręką monitoring mediów – rano, popołudniu, wieczorem; przy kawie, w tramwaju czy przed ważnym spotkaniem. Aplikacja zawiera wszystkie funkcje, które znasz z wersji internetowej, w tym analizę lub archiwum multimediów. Ponadto możesz mieć natychmiastowe powiadomienia o nowych artykułach wysyłane bezpośrednio na Twój telefon komórkowy.

Aplikację możesz w ciągu ledwie kilkunastu sekund sciągnąć za darmo z Apple Store lub Google Play.

Rzecznik prasowy powinien być pierwszym, kto zostanie poinformowany o wszelkiego rodzaju nowościach. Dlatego Monitora oferuje powiadomienia SMS oraz monitorowanie w czasie rzeczywistym. Dzięki temu o nowej wiadomości dowiesz się niemal od razu po jej opublikowaniu! Zdajemy sobie sprawę, że śledzenie bieżących wydarzeń jest częścią Twojej pracy. Dlatego monitorujemy większość online źródeł Polsce, z sieciami społecznościowymi włącznie. Monitorujemy i mierzymy, dzięki czemu uzyskasz np. informacje na temat wpływu danej wiadomości w mediach czy reakcji internautów na portalach społecznościowych.

Jestem zainteresowany/a
Wypróbuj monitoring dostosowany
do potrzeb
rzeczników prasowych