Menu

Referencje


Wypróbuj za darmo

Setki klientów polegają na firmie Monitora w zakresie komunikacji i PR

Już prawie dwa lata używamy Monitorę i jesteśmy bardzo zadowoleni! W jednym miejscu mamy monitoring i analizę mediów tradycyjnych i społecznościowych. Narzędzie jest również bardzo przyjazne dla użytkownika i niezwykle łatwe w użyciu...

Filip Hrubý
Kierownik ds. komunikacji zewnętrznej
Česká spořitelna 

Zobacz film "Monitora w ČS"

 

 

 

 

Regularne monitorowanie mediów przez firmę Monitora stało się integralną częścią naszej codziennej pracy. Teraz wszystkie istotne wiadomości i informacje z interesującego nas rynku są dla nas dostępne przez całą dobę.

 

Doceniamy również profesjonalizm zespołu, niespotykane wręcz indywidualne podejście do nas, jako klienta i starania, aby zawsze sprostać naszym wymaganiom.

 

Pavla Hobikova
PR Manager
Mall Group

#

"Regularne monitorowanie mediów stało się integralną częścią naszej codziennej pracy."

To, co szczególnie cenię we współpracy z Monitorą, to elastyczność i innowacyjne podejście. Duża liczba źródeł monitorowania, regularna komunikacja i intuicyjna aplikacja są oczywistością. Absolutny profesjonalizm i uprzejmość zespołu Monitory stanowią wyraźną wartość dodaną.

Eva Kocisova
Rzecznik prasowy
HPTRONIC

Bieżące informacje są podstawą mojej codziennej pracy. Dzięki kompleksowemu monitorowaniu moi koledzy i ja zawsze trzymamy rękę na pulsie.

Zależy nam również na tym, aby powiadomienia i zdefiniowane komunikaty działały przez całą dobę. Doceniamy również opcje analizy i przetwarzania danych w przejrzystej i niezwykle intuicyjnej aplikacji.

 

Tomáš Kubík
Manager ds. Komunikacji
PENNY MARKET

#

"Bieżące informacje są podstawą mojej codziennej pracy."

Współpraca i komunikacja z Monitorą jest fantastyczna! Ich zespół jest zawsze otwarty na nowe pomysły a każdy jest w stanie szybko oswoić się z ich aplikacją - jest bardzo intuicyjna.

Pavla Brozkova
PR Manager
HBO Europe

Media Inteligence. Popraw swoją markę i komunikację.

Monitora pomaga nam zwalczać korupcję i chronić interes publiczny.

Dzięki Monitorze zawsze trzymamy rękę na pulsie. Kiedyś monitorowanie mediów odbywało się ręcznie, a wyszukiwanie informacji było bardzo czasochłonne i skomplikowane.

Dzięki Monitorze możesz sortować i analizować informacje, wiesz, co jest publikowane w online mediach i sieciach społecznościowych oraz możesz sprawdzić, które źródła są najważniejsze…

 

Petr Leyer
Kierownik 

Transparency International Czech Republic

#
"Dzięki Monitorze zawsze trzymamy rękę na pulsie."
Jestem zainteresowany/a

Przetestuj bezpłatnie i niezobowiązująco nowoczesne narzędzie do monitorowania, pomiaru i analizy mediów.