Menu

Pomiar i analiza mediów

Przejrzyste grafiki i tabele, porównanie Twoich danych z konkurencją lub porównanie aktualnych liczb z długoterminowymi statystykami z archiwum. Inteligentne algorytmy firmy Monitora mierzą rzeczywisty wpływ na media bez konieczności posiadania zaawansowanej wiedzy analitycznej. A bardziej złożone raporty chętnie przygotują dla Ciebie nasi analitycy.
Dowiedz się, ile możesz zaoszczędzić dzięki PR

Oblicz, ile musiałbyś zapłacić zgodnie z cennikiem za powierzchnię reklamową, którą otrzymałeś bezpłatnie w wyniku działań PR w mediach. Dzięki wskaźnikom AVE (ekwiwalentu wartości reklamowej) możesz bardzo mile zaskoczyć swoich przełożonych i klientów.

Dotrzyj do właściwych mediów i dziennikarzy

Poznaj media i dziennikarzy, którzy są najbardziej oddani Twojej marce, konkurencji lub najczęściej zajmują się Twoją branżą. Bardzo proste, intuicyjne, ale niezwykle przemyślane wyszukiwanie da Ci przegląd odpowiednich autorów i źródeł.

Przeanalizuj swój rzeczywisty wpływ na
media

Dowiedz się, ilu czytelników, widzów lub słuchaczy dotarło do Ciebie dzięki Twojemu PR.

 

Udostępnienia w sieciach społeczności-owych

Dowiedz się, które z Twoich artykułów są najczęściej udostępniane przez Internautów w mediach społecznościowych. Kto, co i kiedy posyła dalej czy komentuje.

Zacznij mierzyć rzeczywisty wpływ swoich działań PR

Mierz kluczowe dane w Google Analytics

Potrafimy efektywnie łączyć dane z marketingu internetowego bezpośrednio w środowisku aplikacji z danymi medialnymi.

Dzięki temu otrzymasz informacje:

  • które artykuły online przyciągnęły najwięcej użytkowników do Twojej witryny
  • jak długo użytkownicy pozostawali na Twojej witrynie
  • które media online są najbardziej wartościowe dla Twoich działań PR

Podłącz swoje GA do Monitory i wykorzystaj to połączenie jak najefektywniej

Analiza autorów

Dzięki prostemu i przejrzystemu a zarazem przemyślanemu wyszukiwaniu z łatwością znajdziesz odpowiednią grupę dziennikarzy czy blogerów.

 

Na naszej Medialiście autorzy są uszeregowani od najbardziej aktywnych do najmniej aktywnych. W archiwum mediów można dodatkowo wyszukiwać autorów na podstawie tematów, którymi się zajmują lub dowolnych terminów.

Analizy mediów i raporty analityczne

Szczegółowo prześledzimy Twój medialny szlak

Analiza zawiera nie tylko podstawowe metadane, ale także śledzi tematyczną, treściową i czasową strukturę obrazu medialnego. W ten sposób rejestrujemy kluczowe momenty Twojej komunikacji, które wpłynęły na wizerunek medialny firmy. Wyniki przedstawiamy we wybranych przez Ciebie kolorach i z pomocą zrozumiałych infografik.

 

Klasyczne analizy mediów

Szczegółowa analiza medialna promocji Twojej marki, Twojej firmy lub wydarzenia/kampanii. Oprócz podstawowych metadanych, takich jak efekty medialne, AVE (Advertising Value Equivalency), deklaracje wartości czy SOV (Share of Voice), analiza przedstawia tematyczną, treściową i czasową strukturę obrazu medialnego.

Raporty / Dashboardy analityczne

Przejrzysty Dashboard z najważniejszymi wynikami analizy mediów w Twoich barwach idealnie nadaje się do prezentacji lub krótkiego raportu analitycznego, dzięki któremu możesz szybko przybliżyć wszystkie dane i informacje swoim przełożonym, współpracownikom czy klientom.

 

Przetestuj nasze analizy mediów stworzone specjalnie dla Ciebie