Menu

Monitorowanie mediów społecznościowych

Dzięki aplikacji Social Monitora obejmiesz monitoringiem również wszystkie media społecznościowe. Śledź, filtruj i analizuj artykuły, wpisy, komentarze, tweety, posty, aktualizacje statusu, blogi wideo czy dyskusje.

 

Słuchaj ludzi w świecie online. Dowiedz się, co myślą o Twojej firmie, marce, stronie…

#


Treść w kontekście

Monitora analizuje zachowanie użytkowników w sieciach społecznościowych w czasie rzeczywistym. Dzięki temu otrzymujesz natychmiastową informację zwrotną na temat swoich działań i możesz łatwo umieścić w kontekście nietypowy spadek lub wzrost zainteresowania Tobą lub Twoją konkurencją.

#

Szybki
przegląd sytuacji

Monitora monitoruje media społecznościowe, informuje o każdej wzmiance o Twojej marce i zapobiega o mówieniu o Tobie bez Twojego zaangażowania. Umożliwia również natychmiastową reakcję na opinie.

#

Analiza mediów
społecznościowych

Uzyskaj szczegółowe, analityczne przeglądy mediów społecznościowych za pomocą zaledwie kilku kliknięć. Dowiedz się, gdzie i jakim tonem najczęściej o Tobie wspominają lub jak popularny jesteś. Śledzimy portale społecznościowe, blogi, filmy w internecie, komentarze czy dyskusje.

#

Reporting

Monitora dostarcza raporty codziennie, co tydzień lub co miesiąc. Częstotliwość ustawiasz samodzielnie bezpośrednio w aplikacji. Wyniki przetwarzamy za Ciebie w zależności od grupy docelowej, która je czyta. Są więc zrozumiałe dla wszystkich, zarówno dla prezesa, jak i szefa działu logistyki.

#

Analiza
konkurencji

Porównaj wyniki swojej marki z wynikami innych marek. Zapoznaj się z sytuacją w branży i zyskaj przewagę konkurencyjną.

#
Wypróbuj za darmo
Nie przegap niczego,
co dzieje się w sieciach społecznościowych.