Menu

Monitoring mediów,
który usprawni Twoją pracę

Wszystko, co pojawiło się w polskich online mediach, znajdziecie teraz w jednym miejscu, “pod jednym dachem”. Zawsze przejrzyście i z aktualizacjami w czasie rzeczywistym.

Monitora to zaawansowane narzędzie, które pomaga w rozszerzonym kontekście śledzić online media i media społecznościowe, a także je mierzyć i analizować. Dzięki Monitorze możesz zoptymalizować swoją komunikację i łatwiej śledzić pozycjonowanie swojej marki oraz sytuację na rynku. Monitora automatyzuje bieżące monitorowanie i raportowanie oraz oszczędza wiele rutynowej pracy.

 

#

Ułatwiamy komunikację setkom firm, agencjom Public Relations,
a także rzecznikom prasowym oraz agencjom rządowym.


Monitoring mediów

Śledź ważne tematy, tak jakbyś patrzył na kanał na Facebooku. Aby znaleźć coś konkretnego, możesz użyć jeden z wielu funkcji, takich jak filtry lub wyszukiwanie.

#

Pomiary i analiza

Wiemy, że analiza i raportowanie są nieodzowną częścią PR. Używaj przejrzystych diagramów i wykresów, które ułatwią Ci analizę danych. Porównaj swoją obecność w mediach z konkurencją za pomocą aktualnych danych i statystyk z archiwum.

#

Archiwum mediów

Znajdź tytuł, konkretny problem, autora, dokładną frazę lub artykuł, w którym brakuje określonych słów. Możesz również łatwo znaleźć wszystkie informacje z przeszłości.

#


Raporty i eksporty

Zdefiniuj dowolną liczbę raportów, które system ma wysłać do określonej liczby kontaktów o określonej porze. To od Ciebie zależy, jaki będą miały format.

#

Analiza konkurencji

Porównaj zasięg swoich mediów z konkurencją – w bardziej wyrafinowany sposób niż liczenie wzmianek w mediach. Porównaj współczynnik odczytów lub częstotliwość wizyt na serwerze.

#


PR i konwersja online

Monitora jest połączona z Google Analytics, dzięki czemu możesz dowiedzieć się, ilu odwiedzających prowadzi Twoja komunikacja online do Twojej witryny. Oblicz pozytywne skutki, jakie PR będzie miał dla Twojej firmy. Sprawdź, czy współpracujesz ze wszystkimi mediami, z których korzysta Twoja grupa docelowa.

#

Aplikacja mobilna

Ze wszystkich funkcji aplikacji internetowej można korzystać także w telefonie komórkowym. Dzięki aplikacji zawsze trzymasz rękę na pulsie, czy to przy porannej kawie, czy w drodze na spotkanie. Aplikację można pobrać bezpłatnie na Apple Store lub Google Play.

#
Jestem zainteresowany/a
Wypróbuj Monitorę dla Twojej firmy
na 14 dni za darmo.
#

Petr Leyer
Kierownik
Transparency International Czech Republic

„Monitora pomaga nam zwalczać korupcję i chronić interes publiczny.”

Kiedyś monitorowanie mediów odbywało się ręcznie, a wyszukiwanie informacji było bardzo czasochłonne i skomplikowane. Dzięki Monitorze możesz sortować i analizować informacje, wiesz, co jest publikowane w online mediach i sieciach społecznościowych oraz możesz sprawdzić, które źródła są najważniejsze…