Menu

Poznaj naszą Medialistę,
tj. bazę polskich online źródeł i autorów

Dzięki Medialiście nie wysyłasz swoich wystąpień medialnych do losowo wybranych dziennikarzy i autorów, a tylko do tych, którzy z dużym prawdopodobieństwem o Tobie napiszą. Baza danych zawiera kontakty polskich dziennikarzy i redakcji. Dzięki zaawansowanemu filtrowi i przejrzystemu układowi wyników bez problemu znajdziesz wszystkich potrzebnych autorów.

Buduj swoją markę!

.

.

Przejrzyste
wyszukiwanie

Znalezienie dziennikarzy na liście mediów jest niezwykle łatwe. Wprowadź słowo kluczowe w archiwum multimediów lub filtruj według tematu. W ciągu kilku minut otrzymasz listę wszystkich dziennikarzy, posortowaną od najbardziej do najmniej aktywnych.

#

Pełne
informacje
o każdym dziennikarzu

Na liście mediów każdy autor ma swój profil dziennikarski ze zdjęciem, danymi kontaktowymi oraz dotychczasową aktywnością w świecie mediów. W ten sposób możesz szybko dowiedzieć się, dla jakich mediów lub o jakich tematach relacjonuje najczęściej.

#

Zaawansowane filtrowanie

Nasza lista mediów zawiera bazę danych polskich autorów, którą – dzięki zaawansowanemu filtrowaniu – możesz z łatwością przeglądać. Możesz szybko wyszukiwać dziennikarzy według daty artykułu, źródła/pracodawcy lub własnych notatek.

#

Szybki eksport

W każdej chwili możesz pobrać listę odfiltrowanych dziennikarzy (i inne dane). Możesz zapisać plik na swoim komputerze lub importować go do swojej skrzynki pocztowej i od razu dodać do wysyłanej wiadomości, aby maksymalnie zautomatyzować posyłanie e-mailów.

#
Wypróbuj za darmo
Znajdź dziennikarzy i blogerów,
których tak długo szukałeś
#

Petr Leyer
Kierownik
Transparency International Czech Republic

„Monitora pomaga nam zwalczać korupcję i chronić interes publiczny.”

Kiedyś monitorowanie mediów odbywało się ręcznie, a wyszukiwanie informacji było bardzo czasochłonne i skomplikowane. Dzięki Monitorze możesz sortować i analizować informacje, wiesz, co jest publikowane w online mediach i sieciach społecznościowych oraz możesz sprawdzić, które źródła są najważniejsze…