Menu

Komunikacja wewnętrzna

Prowadź przejrzystą komunikację nie tylko ze swoimi klientami,
ale także wewnątrz firmy.
Regularne raporty o medialnym wizerunku Twojej firmy wzmacniają kulturę korporacyjną i poprawiają relacje z pracownikami. Monitorę można skonfigurować tak, aby każdy pracownik otrzymał spersonalizowany raport firmowy z interesującymi go danymi i informacjami.
Wypróbuj za darmo
Podziel się medialnymi sukcesami swojej marki ze współpracownikami
Treść w kontekście

O niektórych zdarzeniach trzeba informować od razu, w przypadku innych wystarczy wzmianka w postaci cotygodniowego lub comiesięcznego podsumowania lub infografiki. Monitora dostosowuje się do Ciebie w taki sposób, że przekazuje istotne informacje tylko odpowiednim osobom, w odpowiednim czasie. Ty określasz, jak często raporty są wysyłane i jakie dane zawierają.

Pozytywne wzmianki

Dziel się pozytywnymi wzmiankami lub innymi ważnymi aktualnościami w mediach ze swoimi współpracownikami. W Monitorze po prostu je odfiltrowujesz i udostępniasz całej firmie. To najprostszy przepis na dobry nastrój w miejscu pracy.

Spersonalizowane raporty

Jeden raport dla dyrektora generalnego firmy, drugi dla szefa działu PR. Ty wybierasz, jakie dane i wyniki powinien zawierać każdy raport i jak często ma być generowany. A wszystko to z Twoim logo i odpowiednim pozdrowieniem.

Podsumowanie dla menedżerów

Możesz dowiedzieć się, jak radzi sobie Twoja firma w dziennym lub tygodniowym raporcie menedżera. Znajdziesz w nim wszystko, co o tobie napisano. W jednym miejscu, krótko, jasno i na temat.

Tłumaczenia maszynowe

Monitora umożliwia tłumaczenie wszystkich artykułów na dowolny język obcy jednym jedynym kliknięciem. Takie tłumaczenia możesz potem na przykład wysłać swoim zagranicznym kolegom lub przełożonym bezpośrednio z aplikacji.

Wypróbuj za darmo
Podziel się medialnymi sukcesami swojej marki ze współpracownikami