Menu

Monitora jest 21. w Deloitte Technology fast 50

Po raz drugi czeska firma Monitora Media uplasowała się wśród najszybciej rozwijających się firm technologicznych w Europie Środkowej. W głównej kategorii prestiżowego rankingu „Deloitte Technology Fast 50 Award” zajęła 21. miejsce, będąc jedynym przedstawicielem branży medialnej, który znalazł się na liście…

„Naprawdę doceniamy tę nagrodę. W tym roku znaleźliśmy się w głównej kategorii, w której nie tylko firmy B2B, ale także firmy B2C z całej Europy Środkowej mają dużą konkurencję…” – mówi Tomáš Berger, Prezes Zarządu Monitora Media – “Nagroda potwierdza wysoką jakość naszych usług i pokazuje zarazem, że idziemy we właściwym kierunku”.

Firma Monitora Media została założona w 2015 roku i szybko stała się głównym graczem w dziedzinie analizy i monitorowania mediów. Wprowadziła na rynek wiele innowacji, takich jak możliwość monitorowania mediów w czasie rzeczywistym, przewijania tytułów drukowanych i przeprowadzania inteligentnych analiz. Obecnie współpracuje z najbardziej aktualnym i najszerszym portfolio tytułów drukowanych i online oraz transkrypcji programów telewizyjnych i radiowych, monitorując szczegółowo ponad 350 programów, 9000 stron internetowych i 2500 tytułów drukowanych.

„2020 rok był wielkim wyzwaniem dla wielu naszych klientów. Dlatego staramy się im jak najbardziej pomóc naszymi usługami. Naprawdę doceniamy ich przychylność i zdajemy sobie sprawę, że bez nich nie bylibyśmy w stanie osiągnąć tego, co nam się udało” – dziękuje Tomáš Berger. Aplikacja Monitor doczekała się w tym roku wielu usprawnień – zintegrowała monitoring sieci społecznościowych z mediami tradycyjnymi oraz wprowadziła funkcję Media Dashboard czy czytelny monitoring wydatków na media.

Aplikacja po raz drugi otrzymała nagrodę „Deloitte Technology Fast 50 Award”. Rok wcześniej nagrodzona została bowiem w kategorii „Wschodząca Gwiazda” dla nowych firm. Deloitte od ponad dwóch dekad rozpoznaje najszybciej rozwijające się publiczne i prywatne firmy technologiczne. Nominacje do głównej kategorii „Technology fast 50” Deloitte przyznaje 50 najszybciej rozwijającym się firmom technologicznym w regionie.

Jestem zainteresowany/a
Wypróbuj Monitorę dla Twojej firmy.
Za darmo na 14 dni.