Menu

Analiza mediów

.

.

Nasza analiza mediów uwzględnia światowe trendy w analizie i pomiarach.

Oprócz wartości takich jak AVE, GRP i OTS mierzymy również zasięg mediów, rzeczywistą liczbę odsłon, wpływ komunikacji PR na częstotliwość wizyt i klientów biznesowych, zwrot z inwestycji i inne fundamentalne czynniki, takie jak wpływ w sieciach społecznościowych, liczbę polubień i komentarzy oraz częstotliwość udostępniania.

#

Analiza mediów

Analiza mediów to uporządkowane i przejrzyste przedstawienie wizerunku Twojej marki, firmy lub tematu, jaki media kreują w określonym czasie. Na próbie wybranych mediów bada merytoryczną, tematyczną i czasową strukturę prezentacji w mediach przez określony czas.

#

Uszyte na miarę specjalnie dla Ciebie

Analizy mediów tworzymy według indywidualnych wymagań. Do wyboru jest wiele kryteriów oceny, które są zgodne z metodologią międzynarodowych standardów. Analizy medialne ujawniają głębsze powiązania, wskazują trendy rozwojowe, potwierdzają lub obalają hipotezy, dostarczają informacji o charakterze ilościowym i jakościowym oraz ułatwiają podejmowanie decyzji strategicznych.

#

Najlepszy zespół analityków i zaawansowana technologia

Złożony model analizy mediów oparty jest z jednej strony na zespole czołowych analityków mediów, z drugiej strony na zaawansowanej technologii komputerowego wspomagania przetwarzania danych i uczeniu maszynowym.

#


Przejrzyście i w Twoich kolorach

Otrzymasz przejrzystą analizę, która nie tylko opisuje rzeczywisty obraz komunikacji medialnej w kontekście innych wydarzeń, ale także dostarcza ważnych spostrzeżeń. A także z wyjaśnieniami analityka, który opisuje wydarzenia, które wpłynęły na rozgłos w mediach. A wszystko to w Twoich kolorach, z Twoim logo i w preferowanym przez Ciebie formacie.

#
Dowiedz się więcej...
Przetestuj analizę mediów
dostosowaną do Twoich potrzeb