Menu

Agencja PR

Monitoring, który oszczędzi pracy Twojej agencji i zarazem zwiększy jej efektywność

Monitora nie stara się zastępować agencji PR, ale ją wspierać. Mamy specjalną edycję narzędzi monitorujących dla agencji Public Relations, dzięki którym możesz zaoszczędzić dziesiątki godzin pracy każdego miesiąca i zaoferować swoim klientom np. pomiar zasięgu mediów czy analizę kliknięć / zachowania internautów.

Monitora pozwoli Ci znacznie lepiej wykonywać Twoją pracę.

Automatyczne reporty

Monitora wykona za Ciebie rutynową pracę. Codziennie, co tydzień lub raz na miesiąc aplikacja eksportuje przejrzysty i ładny wizualnie raport z Twoim logo i w barwach Twojej agencji. Wystarczy, że przekażesz go klientowi.

Pomiar i analiza

Jednym kliknięciem możesz stworzyć raport zawierający efektywność mediów, AVE, OTS, listę najpoczytniejszych mediów, liczbę udostępnień w sieciach społecznościowych i wiele innych. Monitora automatycznie tworzy diagramy, wykresy i przeglądy, które można natychmiast przekazać klientowi.

Treść w kontekście

Kontekst jest tak samo ważny dla firmy Monitora, jak dla Ciebie. Z tego powodu wyślemy Ci artykuły wraz ze zdjęciami. Otrzymasz nie tylko stronę tytułową, ale także strony poprzedzające i następujące po Twoim artykule. Abyście Ty i Twoi klienci niczego ważnego nie przegapili.

Analiza konkurencji

Porównujemy wszystkie dostępne dane od liczby artykułów przez efektywność mediów aż do częstotliwości odwiedzin serwisu. Te porównania pomogą Ci zrozumieć, dlaczego konkurencyjna firma radzi sobie lepiej lub gorzej od Twojej oraz pozwoli zaplanować dalsze kroki i wyeliminować błędy konkurenta.

Wypróbuj za darmo
Sprawdź nasz monitoring specjalnie
dostosowany do potrzeb agencji PR