Menu

Media Intelligence

do pomiaru i analizy mediów

do monitoringu mediów

do budowania marki

Monitoring online mediów i mediów społecznościowych na polskim rynku. Śledź cały świat online. Analizuj swoje wyniki, reaguj, kieruj reklamy na wybrane media i buduj swoją markę. Monitora zapewnia pełny przegląd Twoich działań medialnych i wyników Twoich marek.

Wypróbuj za darmo na 14 dni

Wypróbować Media Dashboard
Przetestuj nasze nowe narzędzie analityczne za darmo. Nowy pulpit nawigacyjny poszerza opcje i możliwości w obszarze PR.
#
Firma

Porównaj się z konkurencją i wykorzystaj media na swoją korzyść

#
Agencja PR

Usprawnij i zoptymalizuj swoją pracę, miej wszystko pod kontrolą

#
Rzecznik prasowy

Zapewnij sobie przewagę czasową i informacyjną

#
Komunikacja wewnętrzna

Dziel się pozytywnymi wiadomościami lub innymi ważnymi wydarzeniami ze swoimi współpracownikami

Monitoring, z którym już nic ważnego
nie przeoczycie

Wszystko, co pojawiło się w polskich online mediach, znajdziecie teraz w jednym miejscu, “pod jednym dachem”. Zawsze przejrzyście i z aktualizacjami w czasie rzeczywistym.

Dowiedz się więcej o monitoringu mediów

Przydatne raporty
i zaawansowana analiza

Przeczytaj artykuł w ciągu 5 minut od jego opublikowania lub jako podsumowanie dnia. Monitora przygotowuje dane w taki sposób, abyś mógł łatwo zrozumieć cały kontekst. Korzystaj z przejrzystych diagramów, porównuj swoje dane medialne z konkurencją i wysyłaj własne raporty bezpośrednio z aplikacji.


Dowiedz się więcej o raportach i analizach

Monitorowanie mediów społecznościowych

Obserwuj, jak Twoja marka rozwija się w świecie online. Śledź, filtruj i analizuj artykuły, wpisy, komentarze, tweety, posty, aktualizacje statusu, blogi wideo czy dyskusje.

Dowiedz się więcej o monitoringu mediów społecznościowych

Referencje

Monitora jest popularna wśród firm, agencji PR i rzeczników prasowych

Pokazać więcej referencji

Regularne monitorowanie przez firmę Monitora stało się integralną częścią naszej codziennej pracy. Istotne wiadomości i informacje z interesującego nas rynku są dla nas dostępne przez całą dobę. Doceniamy również profesjonalizm zespołu, indywidualne podejście i starania, aby zawsze sprostać naszym wymaganiom.

Pavla Hobik, PR Manager

Monitora to solidny partner nie tylko w monitorowaniu klasycznych mediów, ale także social media. To, co szczególnie cenimy w pracy z nimi, to szeroki wachlarz monitorowanych źródeł, przejrzysta prezentacja wyników oraz indywidualne podejście do klienta.

Pavla Brozek, PR Manager

Bieżące informacje są podstawą mojej codziennej pracy. Dzięki kompleksowemu monitorowaniu moi koledzy i ja zawsze trzymamy rękę na pulsie. Zależy nam również na tym, aby powiadomienia i zdefiniowane komunikaty działały przez całą dobę. Doceniamy również opcje analizy i przetwarzania danych w przejrzystej i niezwykle intuicyjnej aplikacji.

Tomas Kubik, Manager ds. Komunikacji

Korzystamy z Monitory od kilku lat i jesteśmy z niej bardzo zadowoleni, ponieważ aplikacja znacznie ułatwia nam codzienną pracę. Doceniamy również to, że Monitora jest często modernizowana. Zazwyczaj korzystamy ze wszystkich nowych funkcji, bo te przyspieszają naszą pracę i czynią ją bardziej efektywną.

Jitka Schmieger, PR Manager

Kim jesteśmy? W Imper.cz tworzymy SMART DATA, czyli „inteligentne dane” dla biznesu i marketingu, dane które dostarczamy poprzez aplikacje internetowe. Lokalnie, w Czechach i na Słowacji, jesteśmy w ścisłej czołówce, ale teraz staramy się to robić także globalnie. Nasze aplikacje pomogą Ci nie tylko zmierzyć wielkość rynku i Twoją pozycję na nim, ale także podpowiedzą, na kogo zwrócić uwagę przy sprzedaży swoich produktów i usług. Przekażą Ci cenne informacje o partnerach biznesowych oraz pokażą Ci Twoje zasięgi w mediach. Mogą też pomóc w wysyłaniu informacji o nowościach do klientów. Dostarczamy bowiem nie tylko dane, ale przede wszystkim nowe możliwości!

Jedną z naszych aplikacji jest Monitora - najbardziej kompleksowy monitoring prasy, internetu, radia i telewizji w Czechach i na Słowacji, który teraz dotarł również do Polski, skupiając się przede wszystkim na monitoringu online mediów i sieci społecznościowych. Posłuchaj ludzi ze świata online i dowiedz się, co pisze się o Tobie i Twojej konkurencji. Praca agencji PR, rzeczników prasowych czy marketingowców, jak i budowanie marki w sieci są dzięki Monitorze łatwiejsze i efektywniejsze. Oszczędza się czas i pieniędze. Monitora oferuje bogate możliwości, jeśli chodzi o raporty i analizy, ma przyjazny interfejs i jest bardzo łatwa (intuicyjna) w obsłudze.